NÁBYTNÍK – NÁBYTKOVÁ BANKA

Nábytník - bílé pozadí

Spolek PORTAVITA provozuje v Havířově v rámci svého bydlení s doprovodným sociálním programem službu Nábytník – nábytková banka. Služba nabízí klientům spolku, kteří jsou v tíživé finanční situaci, možnost zařídit si domácnost základním darovaným vybavením – nábytek, spotřebiče, ale také nádobí a lůžkoviny. A protože zachovalého a funkčního nábytku není nikdy dost, budeme velmi rádi za Vaši pomoc.


Příjem zařízení:

Máte doma funkční a nepotřebný nábytek? Vyklízíte pozůstalost? Chcete pomoci lidem v nouzi? Pokud je vaše odpověď ano, můžete pomoci darováním věcí do nábytkové banky.

Nafoťte to, co si přejete darovat a fotky pošlete na adresu nabytnik@portavita.cz. Následně si domluvíte termín předání se správcem Nábytníku..

Důležitá informace: !!!NEZAJIŠŤUJEME ODVOZ!!!


Výdej zařízení:

Zařízení z Nábytníku vydáváme pouze osobám, které doloží potvrzení sociálního pracovníka. Každá žádost je důkladně posouzena (finanční situace žadatele, potřebnost daného vybavení). Výdej zařízení probíhá zpravidla každé úterý v 8:00 hodin.

Důležitá informace: !!!NEZAJIŠŤUJEME ODVOZ!!!


Adresa Nábytníku: Slovenského národního povstání 616/7, Havířov – Šumbark

Email: nabytnik@portavita.cz

Telefon na správce Nábytníku: 739 396 385

Telefon na sociálního pracovníka: 604 571 215


Díky podpoře Nadace ČEZ se nám podařilo obléknout v červenci 2017 Nábytník do nového kabátu – proběhla rekonstrukce elektroinstalace, částečné opravy omítek a také krásné nové označení. Prostory pro provoz nám poskytuje společnost Heimstaden.

cez-logo